گرفتن سلفی و فاجعه دویست هزار دلاری

وب سایت کلیک: گاهی بد نیست وقتی داریم سلفی میگیریم به اطرافمان هم نگاهی بی اندازیم. خیلی از کسانی که معتاد به سلفی گرفتن هستند فقط از خود عکس نمی اندازند بلکه خود و دوستانشان و یا مناظر را هم در کادر قرار می‌دهدند.

 گرفتن سلفی و فاجعه دویست هزار دلاری --------- فعلا منتشر نشود

نمایشگاه هنرهای فانتزی سوژه‌ای جالب برای سلفی گرفتن شده است. البته به نظر می‌رسد بعضی سلفی گرفتن‌ها برای برخی هزینه‌هایی به همراه دارد. تلاش فاجعه‌باری برای گرفتن سلفی در یکی از نمایشگاه‌های امریکا دویست هزار دلار خسارت به بار آورد. در این نمایشگاه خانمی در کنار یکی از پایه‌هایی که اشیا هنری روی آن‌ها قرار داشت، ایستاده بود تا از خود سلفی بگیرد در این هنگام یکی از پایه‌‌ها تکان خورد و به پایه دیگری اصابت کرد و سپس مانند یک دومینو تمامی پایه‌ها افتادند.

تا آنجایی که در فیلم مشخص است، حداقل ۱۱ پایه سقوط کردند. اما هنوز نمی‌دانیم که این خانم موفق شد تا قبل از این فاجعه سلفی بگیرد یا خیر. طبق محاسبات، خسارتی که این سلفی به بار آورد دویست هزار دلار است که پر هزینه‌ترین سلفی ایست که تابه‌حال گرفته شده است.

دیگر سلفی‌ فاجعه‌بار متعلق به مردی است که در حال شلیک کردن به سر خود فوت کرد این سلفی به نام «سلفی تفنگی» معروف است؛ یا سلفی دیگری که خانمی در اسپانیا سعی داشت از روی پلی از خود سلفی بگیرد که پایش سر خورد و از روی پل افتاد و فوت کرد. در دیگر سلفی فاجعه‌بار مردی در حال گرفتن سلفی از منطقه تاریخی ماچو پیچو در پرو سقوط کرد و متأسفانه فوت کرد. دیگر سلفی عجیب‌ و غریب هم مردی درحالی‌که روی ریل قطار در حال سلفی گرفتن بود با قطار برخورد کرد.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *